Levné letenky
LetenkyHotely  
Porovnat letenky
Odkud: 
Kam: 
Datum odletu:
Datum návratu: 
Měna:
Dospělí:
Děti (2-11 let):
Děti (0-2 let):
Kde vyhledáváme:

Podmínky použití

Vítejte! levnéletenky.com vlastní a provozuje Vuelos Baratos Ltd..

levnéletenky.com je nástroj k vyhledávání letenek a ubytování. Letenky neprodáváme. Našim uživatelům umožňujeme snadno a rychle porovnávat ceny od mnoha poskytovatelů letenek a ubytování.

Použití těchto webových stránek a informací na nich obsažených je Vám nabízeno na základě Vašeho souhlasu s těmito Podmínkami použití. Pokud nesouhlasíte, že bude vázáni těmi podmínkami, naši službu využívat nesmíte.

Námi poskytované informace jsou indikativní a jsou zpřístupněny pouze pro Vaše osobní, nekomerční použití. Shromažďování a zobrazování informací obsažených na těchto webových stránkách jsme věnovali náležitou péči a snažíme se zajistit, aby ceny a informace publikované na těchto webových stránkách byly co nejaktuálnější a nejpřesnější. Neposkytujeme však žádnou záruku co se týká přesnosti jakýchkoliv informací na těchto stránkách a nemůžeme přijmout odpovědnost za činy či rozhodnutí na základě jejich použití.

Tyto webové stránky obsahují hypertextové odkazy na webové stránky provozované jinými stranami. Takové webové stránky nekontrolujeme a nepřebíráme odpovědnost a nestaneme se odpovědnými za jejich obsah.

Sponzorované odkazy