Levné letenky
LetenkyHotely  
Porovnat letenky
Odkud: 
Kam: 
Datum odletu:
Datum návratu: 
Měna:
Dospělí:
Děti (2-11 let):
Děti (0-2 let):
Kde vyhledáváme:

Často kladené dotazyCo jsou levnéletenky.com?

Prodávate letenky/jízdenky?

Musí se za využití nástroje levnéletenky.com platit?

Co dělá nástroj “Porovnat letenky”?

Co dělá nástroj “Vyhledávač levných letenek”?

Co dělá nástroj “Porovnání více přepravních možností”?

Proč jsem našel jinou cenu než tu, která je uvedena na stránkách operátora?


Co jsou levnéletenky.com?

Levné letenky představují výkonný a pokrokový nástroj k vyhledávání letenek a hotelů, který skenuje webové stránky nejdůležitějších cestovních společností. Nástroj Levné letenky hledá na Internetu nejlepší nabídky dostupné z více než sta webových stránek. Jedním klepnutím Vám nástroj Levné letenky najde nejlepší dostupné letenky od nízkonákladových i tradičních leteckých společností a také cestovních kanceláří. Výhodou nástroje Levné letenky je to, že je třeba provést pouze jedno vyhledávání k nalezení všech dostupných možností pro jakoukoli určitou trasu. Nástroj Levné letenky najde ve vteřinách to, co by Vám běžně trvalo hodiny, čímž Vám šetří čas i peníze.

Prodávate letenky/jízdenky?

Nástroj Levné letenky nic neprodává. Nástroj Levné letenky není cestovní kancelář, ale jen styčný bod mezi těmi, kdo chtějí kupovat a prodávat dovolené a letenky. Levné letenky Vám jednoduše na jednom místě ukáže nabídky a ceny dostupné od všech cestovních operátorů a leteckých společností. Poté jste přesměrováni na webové stránky těchto společností k provedení rezervace podle Vašich potřeb. Neplatí se žádné provize ani poplatky. Po porovnání nabídek a rozhodnutí, která z nich Vám nejvíce vyhovuje, daný operátor zpracuje Vaši rezervaci a nákup.

Musí se za využití nástroje levnéletenky.com platit?

Využití nástroje Levné letenky je pro Vás zcela bezplatné a ceny, které ukazujeme jsou zcela stejné jako na původních stránkách společností, které nabídky předkládají. Jakoukoli kupní smlouvu uzavíráte s původním prodejcem při přesně stejné ceně, jaká je uvedena na jeho původních webových stránkách. Nástroj Levné letenky k žádné ceně, kterou na našich stránkách vidíte, nic nepřipočítává.

Co dělá nástroj “Porovnat letenky”?

Nástroj Levné letenky odesílá Vaše vyhledávání do své výkonné databáze cestovních informací. Poté shromáždí informace, které požadujete a předloží je na jediné stránce. To Vám umožňuje porovnávat ceny a zvolit určitou nabídku, která nejlépe splňuje Vaše individuální cestovní požadavky. Když si vyberete letenku nebo hotel, poskytneme Vám přímý odkaz na původní stránku operátora, kde můžete Vaši rezervaci provést.

Co dělá nástroj “Vyhledávač levných letenek”?

Vyhledávač letenek nástroje Levné Letenky Vám umožňuje využít práci udělanou dříve tisíci jinými uživateli. Na našich webových serverech jsou uloženy tisíce předchozích vyhledávání, která Vám umožňují na první pohled najít nejlepší nabídky na trhu. Pokud jsou data Vašeho odletu a návratu pružná, nástroj Levné letenky pomocí jednoduchého měsíčního grafu ilustruje nejlepší cenu nalezenou pro každý den, což Vám umožní rychle vidět, ve které dny je nejlevnější cestovat. Nástroj Levné letenky Vám poté jedním klepnutím umožní aktualizovat ceny nalezené předchozími uživateli. Je důležité si uvědomit, že na rozdíl od nástroje Porovnat letenky nástroj Vyhledávač letenek nevyhledává letenky v reálném čase. Předkládá Vám předchozí vyhledávání, která je třeba poté aktualizovat, abyste získali nejnovější cenu.

Co dělá nástroj “Porovnání více přepravních možností”?

Pokud klepnete na nástroj “Porovnání více přepravních možností” na stránkách Levné letenky, můžete porovnat ceny nabízené pro jiné způsoby dopravy na stejné trase.

Proč jsem našel jinou cenu než tu, která je uvedena na stránkách operátora?

Nástroj Levné letenky prohledává stránky operátorů stejným způsobem jako každý jiný vyhledávací nástroj skenuje web. Ceny, které ukazujeme, jsou správné v době, kdy konzultujeme leteckou společnost nebo operátora. Ceny za cestování však bohužel podléhají rychlým změnám, zvláště blíže datu odletu nebo ubytování. Ačkoli se nanejvýše snažíme zaručit, aby byly námi zobrazované ceny a informace správné, občas může změna ve struktuře stránek operátora nebo stránky způsobit dočasnou chybu v poskytování cen a informací. Zjistíte-li nesrovnalosti mezi cenami uvedenými na Levné letenky a cenami na vlastních webových stránkách operátorů, budeme rádi, když nás o tom budete informovat.

Sponzorované odkazy