Levné letenky
LetenkyHotely  
Porovnat letenky

Kde vyhledáváme:

levnéletenky.com - O nás

Kdo jsme...


Levné letenky jsou výkonný a pokrokový nástroj k vyhledávání letenek a hotelů, který skenuje všechny webové stránky nejdůležitějších cestovních společností na trhu.

Nástroj Levné letenky hledá na Internetu nejlepší nabídky dostupné z více než sta webových stránek.

Jedním klepnutím Vám nástroj Levné letenky najde nejlepší dostupné letenky od nízkonákladových i tradičních leteckých společností a také cestovních kanceláří.

Všechny webové stránky, které prohledáváme, provozují dobře zavedené, všeobecně známé společnosti s plány záruky nákupu.

Služba Levné letenky je zcela bezplatná a ceny, které vidíte, jsou naprosto stejné jako na původních stránkách dodavatelů.

Nástroj Levné letenky k žádným cenám, které na našich stránkách najdete, nic nepřipočítává.

Na stránkách Levné letenky se kdykoli je to možné snažíme se ukazovat konečné ceny bez jakýchkoli skrytých nákladů, jakými jsou např. letištní daně, administrativní poplatky, palivové příplatky atd.

Výhodou nástroje Levné letenky je to, že je třeba provést pouze jedno vyhledávání k nalezení všech dostupných možností pro jakoukoliv určitou trasu.

Nástroj Levné letenky najde ve vteřinách to, co by Vám běžně trvalo hodiny, čímž Vám šetří čas i peníze.

Nástroj Levné letenky zahrnuje vše nejnovější v technologii počítačů a webu a stránky jsou navrženy s ohledem na uživatele.


Co nejsme...

Nástroj Levné letenky není cestovní kancelář, ale jen styčný bod mezi těmi, kdo chtějí kupovat a prodávat dovolené a letenky.

Nástroj Levné letenky nic neprodává.

Nástroj Levné letenky Vám jednoduše na jednom místě ukáže nabídky a ceny dostupné od všech cestovních operátorů a leteckých společností. Poté jste přesměrováni na webové stránky těchto společností k provedení rezervace podle Vašich potřeb.

Naše webové stránky neobsahují žádné urážlivé ani rušící reklamy (vyskakovací okna, okna automaticky otevíraná na pozadí, reklamní pruhy atd.).


Čím se lišíme...


Společnost Levné letenky provedla významné investice do nejnovější počítačové a webové technologie, což znamená, že můžete provádět mimořádně pokročilá vyhledávání.

Webové stránky Levné letenky mají mnoho jedinečných funkcí, které Vám pomohou najít nejlepší možné řešení při organizaci cesty, kterou chcete podniknout.

Vyhledávač letenek Levné letenky Vám umožňuje využít práci udělanou dříve tisíci jinými uživateli.

Na výkonných webových serverech Levné letenky jsou uloženy tisíce předchozích vyhledávání, která Vám umožňují na první pohled najít nejlepší nabídky na trhu.

Pokud jsou data Vašeho odletu a návratu pružná, nástroj Levné letenky pomocí jednoduchého měsíčního grafu ilustruje nejlepší cenu nalezenou pro každý den, což Vám umožní rychle vidět, ve které dny je nejlevnější cestovat.

Levné letenky Vám poté jedním klepnutím umožní aktualizovat ceny nalezené předchozími uživateli.

Pokročilé filtry na našich stránkách umožňují najít takové cesty, které nejlépe vyhovují Vašim přesným požadavkům.

Vyhledávání můžete upřesnit zadáním časů odletu a návratu, ceny, operátora a dokonce i vzdálenosti od letišť v okolí destinace.

Náš nástroj “Porovnání více přepravních možností” umožňuje porovnat ceny nabízené pro jiné způsoby dopravy na stejné trase, čímž ukazuje, zda je levnější cestovat vlakem, letadlem, autobusem nebo trajektem.

Levné letenky do vyhledávacího nástroje integrovala výkonný nástroj map, který umožňuje vidět všechna letiště do 150 km v okruhu od Vašeho místa odletu nebo příletu.

Nástroj map umožňuje provádět vyhledávání z různých letišť ke stanovení, zda jsou levnější alternativní trasy k vykonání cesty.

Mapy v našem nástroji “Porovnání více přepravních možností” umožňují také vidět polohu autobusových a vlakových stanic a také trajektů a letišť.

Nástroj Levné letenky také obsahuje dynamický vyhledávač jmen, což znamená, že když napíšete jméno málo známého města, náš vyhledávací nástroj Vám na mapě ukáže letiště nejblíže této destinace.

Nástroj Levné letenky si pamatuje Vaše nejposlednější vyhledávání. Proto, když se naše webové stránky vrátíte, stačí klepnout na tlačítko “aktualizace”, abyste viděli nejnovější nabídky pro tato vyhledávání.

Nástroj Levné letenky umožňuje vytisknout úplný seznam libovolného vyhledávání, abyste si jej mohli ponechat k pozdějšímu odkazu.

Sponzorované odkazy